Siyer-i Nebi Sınavımız 16 Aralık’ta Yapılacak

Anadolu Gençlik Derneği olarak her yıl düzenli gerçekleştirdiğimiz yarışmanın sınav tarihi MEB Açıköğretim Lisesi sınavları takvim değişikliği nedeniyle bir hafta ertelendi. Daha önce 9 Aralık 2017 olarak bildirilen sınav tüm Türkiye ile birlikte Fethiye’de 16 Aralık 2017 Cumartesi günü saat 11:00’da yapılacak. Ortaokul ve Lise öğrencilerine yönelik olarak yapılan ve altın ödülleri verilecek sınava öğrencilerimizin ilgisi büyük oldu.

Peygamberimizin hayatını anlatan kitaptan hazırlanan sorulardan oluşacak yarışma sınavı MEB Açıköğretim Lisesi sınavları nedeniyle 16 Aralık tarihinde yapılacaktır. Ortaokul ve Lise öğrencilerimizin sınava ilişkin kayıtları tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz yıllara göre daha yoğun bir ilgi var. Amacımız günümüz çağının sorunları karşısında bunalan gençliğimize Peygamber Efendimizi tanıtmak ve onu rehber olarak almalarını sağlamaktır. Yarışma hakkında bilgileri efendimizinizinde.com ve fethiyeagd.com sitelerinden alabilecekleri gibi bizzat Fethiye Temsilciliğimize gelerek alabilirler. Hala başvurmayan ortaokul öğrencilerimizi ve liseli gençlerimizi bekliyoruz.

Siyer-i Nebi Yarışmasının sınavının ödülleri genel merkezimizin organize edeceği büyük program yanı sıra Fethiye’de düzenlenecek “Mekke’nin Fethi” programı ile verilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön