Fethiye AGD’nin Yeni Başkanı Kılıç

İbrahim Fazıl Kılıç

Fethiye Anadolu Gençlik Derneği yeni ilçe başkanı İbrahim Fazıl Kılıç göreve başladı. Yaklaşık 8 yıldır görevde bulunan Vedat Sakarya sade bir program ile görevi yeni başkan İbrahim Fazıl Kılıç’a devretti. Vedat Sakarya yönetiminde görev alan komisyon başkanlarına günün anısına hediye takdimi yapıldı. İbrahim Fazıl Kılıç başkanımıza ve ekibine başarılar diliyoruz. Hayırlı olsun inşallah.

2011 yılından itibaren AGD Fethiye İlçe Başkanlığını yürüten Vedat SAKARYA 45. dönem (2020) itibariyle başkanlığı İbrahim Kılıç’a devretti. 9 yıl boyunca AGD Fethiye Temsilciliğinde görev yapan İlçe Başkanı Vedat Sakarya ve yönetimine yeni başkan İbrahim Kılıç ve yeni yönetiminden ahde vefa teşekkür çerçeveleri takdim edildi. AGD Fethiye Temsilciliğinde yapılan devir teslim programı ile İbrahim Kılıç görevine başladı. AGD Fethiye temsilciliği görevini devreden eski Başkan Vedat Sakarya konuşmasında; görevini yürüttüğü süre içerisinde beraber çalıştığı arkadaşlarının kendisine ciddi destek verdiğini ifade etti. Sakarya açıklamasında “Bizim inancımızda ve teşkilatımızda yorulmak ve dinlenmek yoktur. Onun için hizmet nerede olursa olsun devam etmelidir. Bugüne kadar taşıdığım AGD Fethiye Temsilciliği görevini İbrahim Kılıç kardeşime gönül huzuru ile devretmiş bulunuyorum. Bu ağır ve şerefli görevi yürütürken maddi ve manevi olarak destek veren tüm kardeşlerime teşekkür ederim” dedi.

“BİR İNSANI KURTARMAK TÜM İNSANLIĞI KURTARMAK DEMEKTİR”

Yeni başkan İbrahim Kılıç başlangıçtan bugüne kadar Fethiye’de hizmeti yürüten Vedat Sakarya ve arkadaşlarına teşekkür etti. Anadolu Gençlik Derneği’nin, “Bir insanı kurtarmak tüm insanlığı kurtarmak demektir.” düsturuyla hareket ettiğine dikkat çeken Kılıç konuşmasında “Bundan sonra da aynı aşk ve heyecanla hizmet etmeye devam edeceğiz. İmtihan için var olduğumuz yeryüzünde Allah’ın rızasını kazanma adına verilecek her türlü göreve talip olduğumuzu belirtirim. Bu kutlu görevi de aynı duygu ve düşünceler ile kabul ettim. Geçmişte olduğu gibi tüm dünya mazlumlarının sözcüsü olmaya devam edeceğiz. Bu uğurda başı dik, niyeti halis bir dava eri olmayı Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön