Gençlerden Hasan Doğan’a Ziyaret

Fethiye Anadolu Gençlik Liseler Komisyonu Başkanı Muhammed Necip Gencer ve beraberindeki heyet Fethiye İlçe Milli Eğitimi Müdürü Hasan Doğan’ı makamında ziyaret etti. Gencer ve arkadaşları; Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Doğan’a yeni görevi için hayırlı olsun derken, 2014-2015 eğitim öğretim yılı için de başarı dileklerini ilettiler.

Başkanı Muhammed Necip Gencer yapılan Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşen görüşmede yaptıkları faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Gencer; “Komisyon olarak liselerimize yeni kaydolan öğrencilere başkaları sigara, alkol, uyuşturucu, bonzai, sayısal loto kuponu uzatma fırsatı bulamadan biz Hayat Rehberimiz Kur’an-ı Kerim Meali Hediye ettik. Gençlerin maddi ve manevi yönden gelişimine katkı sağlayacak çalışmalarımızı yapmaya devam ediyoruz. Bu ziyarette bu konuda bilgi verirken, Sayın Müdürümüzün de tecrübelerinden faydalanmak istiyoruz. Kendilerini etkinliklerimizde görmek ve desteklerini almak istiyoruz. Fethiye’de AGD’de 40. dönem olmasına istinaden çok farklı bir yıl planladık. Geleceğin bizim ellerimizde olduğunu biliyoruz. Bunun için tüm inancımızla, şuurumuzla geleceğimizi oluşturacak gençler yetiştirebilmek için gayret gösteriyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Eğitim Müdürü Hasan Doğan “Böyle inançlı, şuurlu ve azimli gençler bizim geleceğe umutla bakmamızı sağlıyorlar. Allah onlardan razı olsun. Yaptıkları çalışmaların ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Ve onlara gerek tecrübemizle, gerek ilmimizle ve gerekse diğer konularda tüm yardımlarımızı yapacağız. Bu gençler bizim geleceği inşa edecek teminatımızdır, dedi. Doğan, gençlere teşekkür ederek, hediyeler takdim etti.

genclerdenziyaret

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön